Хорватія Іспанія : B Dh8ykzrkyhbm : В 1/8 фіналу у додатковий час іспанія виграла з рахунком 5:3 у хорватії.. Трансляцію поєдинку, а також обговорення в атмосфері футбольного паба дивіться в ефірі. Збірна іспанії уперше з 2012 року пройшла в чвертьфінал міжнаодного турніру: Збірна іспанії стала п`ятим учасником чвертьфіналів на чемпіонаті європи з футболу 2020. Команди не змогли визначити переможця в основний час © uefa.com. Іспанія перемагає хорватію у драматичному матчі в овертаймі.

Збірна іспанії уперше з 2012 року пройшла в чвертьфінал міжнаодного турніру: В 1/8 фіналу у додатковий час іспанія виграла з рахунком 5:3 у хорватії. Педрі, 20 (автогол), оршич, 85, пашаліч, 90+2 — сарабія, 38, аспілікуета, 57. Команди не змогли визначити переможця в основний час © uefa.com. На чемпіонаті європи щойно зіграли найкращий матч.

Cpfpx8p4zcc0dm
Cpfpx8p4zcc0dm from s74794.cdn.ngenix.net
Команди не змогли визначити переможця в основний час © uefa.com. Здавалося, що в цьому матчі уже все вирішено, однак в останні 10 хвилин основного часу хорвати включилися у гру і змусили. Пізніше іспанія забила третій м'яч, автором якого став торрес, але хорватія хорватія — іспанія 3:5. Де хеа, карвахаль (аспілікуета, 75), начо, рамос, гайя, сауль (тіаго. Іспанці пройшли далі по турнірній сітці. Не проходила так далеко на. У матчі 1/8 фіналу чемпіонату європи іспанія обіграла хорватію з рахунком 5:3 і завоювала путівку до чвертьфіналу. Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія.

Збірна іспанії уперше з 2012 року пройшла в чвертьфінал міжнаодного турніру:

Іспанці пройшли далі по турнірній сітці. Іспанія перемагає хорватію у драматичному матчі в овертаймі. На чемпіонаті європи щойно зіграли найкращий матч. В 1/8 фіналу у додатковий час іспанія виграла з рахунком 5:3 у хорватії. Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин. Не проходила так далеко на. Калініч, 35 (у свої ворота), родріго, 49, рамос, 57, іско, 70 іспанія: Збірна іспанії стала п`ятим учасником чвертьфіналів на чемпіонаті європи з футболу 2020. Педрі, 20 (автогол), оршич, 85, пашаліч, 90+2 — сарабія, 38, аспілікуета, 57. Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія. «фурия роха» вышла в 1/4 финала чемпионата европы ⋆ футбол на sport.ua. Це був найкращий матч євро! Команди не змогли визначити переможця в основний час © uefa.com.

Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин. Рахунок гри в рамках 1/8 євро 2020, як пройшов матч читайте на football24.ua. Педрі, 20 (автогол), оршич, 85, пашаліч, 90+2 — сарабія, 38, аспілікуета, 57. В 1/8 фіналу у додатковий час іспанія виграла з рахунком 5:3 у хорватії. Зірочка команди луїса енріке побив вічний рекорд руні (фото).

1
1 from
Іспанія і хорватія зіграли найкращий матч на євро. Як іспанія забивала третій гол у ворота хорватів в матчі чемпіонату європи. Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія. Рахунок гри в рамках 1/8 євро 2020, як пройшов матч читайте на football24.ua. Збірна іспанії уперше з 2012 року пройшла в чвертьфінал міжнаодного турніру: Пізніше іспанія забила третій м'яч, автором якого став торрес, але хорватія хорватія — іспанія 3:5. Хорватія та іспанія забили 8 голів за 120 хвилин, але перемогу святкувала команда луїса енріке. Педрі, 20 (автогол), оршич, 85, пашаліч, 90+2 — сарабія, 38, аспілікуета, 57.

Іспанія вкотре довела перевагу на полі і стовідсотковий контроль м'яча. Здавалося, що в цьому матчі уже все вирішено, однак в останні 10 хвилин основного часу хорвати включилися у гру і змусили. Де хеа, карвахаль (аспілікуета, 75), начо, рамос, гайя, сауль (тіаго. Педрі, 20 (автогол), оршич, 85, пашаліч, 90+2 — сарабія, 38, аспілікуета, 57. Команди не змогли визначити переможця в основний час © uefa.com. В 1/8 фіналу у додатковий час іспанія виграла з рахунком 5:3 у хорватії. Збірна іспанії уперше з 2012 року пройшла в чвертьфінал міжнаодного турніру: Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія. Рахунок гри в рамках 1/8 євро 2020, як пройшов матч читайте на football24.ua. Іспанці пройшли далі по турнірній сітці. У матчі 1/8 фіналу чемпіонату європи іспанія обіграла хорватію з рахунком 5:3 і завоювала путівку до чвертьфіналу. Збірна іспанії стала п`ятим учасником чвертьфіналів на чемпіонаті європи з футболу 2020. Зірочка команди луїса енріке побив вічний рекорд руні (фото).

Як іспанія забивала третій гол у ворота хорватів в матчі чемпіонату європи. Рахунок гри в рамках 1/8 євро 2020, як пройшов матч читайте на football24.ua. Іспанці пройшли далі по турнірній сітці. Калініч, 35 (у свої ворота), родріго, 49, рамос, 57, іско, 70 іспанія: Це був найкращий матч євро!

Whqomadaownzpm
Whqomadaownzpm from editorial.uefa.com
Іспанці пройшли далі по турнірній сітці. Не проходила так далеко на. Сауль, 24, асенсіо, 33, л. Калініч, 35 (у свої ворота), родріго, 49, рамос, 57, іско, 70 іспанія: Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія. Це був найкращий матч євро! У матчі 1/8 фіналу чемпіонату європи іспанія обіграла хорватію з рахунком 5:3 і завоювала путівку до чвертьфіналу. Збірна іспанії стала п`ятим учасником чвертьфіналів на чемпіонаті європи з футболу 2020.

Де хеа, карвахаль (аспілікуета, 75), начо, рамос, гайя, сауль (тіаго.

Іспанці, які на груповому етапі показали не дуже переконливий футбол, спробують не повторити долю нідерландів. На чемпіонаті європи щойно зіграли найкращий матч. Іспанія і хорватія зіграли найкращий матч на євро. Як іспанія забивала третій гол у ворота хорватів в матчі чемпіонату європи. Здавалося, що в цьому матчі уже все вирішено, однак в останні 10 хвилин основного часу хорвати включилися у гру і змусили. Не проходила так далеко на. Пізніше іспанія забила третій м'яч, автором якого став торрес, але хорватія хорватія — іспанія 3:5. Збірна іспанії уперше з 2012 року пройшла в чвертьфінал міжнаодного турніру: Рахунок гри в рамках 1/8 євро 2020, як пройшов матч читайте на football24.ua. Іспанія вкотре довела перевагу на полі і стовідсотковий контроль м'яча. Це був найкращий матч євро! Іспанія перемагає хорватію у драматичному матчі в овертаймі. Калініч, 35 (у свої ворота), родріго, 49, рамос, 57, іско, 70 іспанія: